Mmmmm....

Mõnikord saab juba nalja visatud meie kolimiste üle - peaks uue ettevõtte tegema - OÜ Usinad Kolijad:D Sel korral polnud mul küll eriti palju abilisi, kuid selle eest olid abilised eriti asjalikud;) Minu vanem tütar käsitles mootoriga tööriistu sellise osavusega, et mina selle kõrval juba kahvatun:D

Nüüd kus kolimisest on juba mõned nädalad (uskumatu, kui kiiresti aeg ikka veereb) möödas võib sellest ka lihtsalt möödaminnes kirjutada, kuigi asjade tassimine tollel hetkel tundus lõputu tööna. Minu töökoda pole veel päris valmis - selle töö lõppu ma ka hetkel veel ei näe. Alguses tundus asi päris lihtne - katuse vahetamine, põrandad alla ja voila.... Selle pika ajaga oleme lõpuks katuse küll vahetanud, aga põrandatega läheb veel ikka aega.

 

 

Töökoja valmimiseni pesitsen oma "tootmisega" elumajas, mis tegelikult samuti korrastamist ootab:)

 

 

Mõnus on õmmelda, kui aknad on lahti ja päike selga soojendab:) Väljast kostab linnu laulu - superluks!

Viimane suurem tellimus oli mustadele bodydele. Tegelikult on meilt varemgi musti bodysid küsitud, aga nende valmistamine on jäänud materjali puudumise taha.... Nüüd otsis vahva tellija ise materjali. Postitas selle mulle ja minule jäigi vaid õmblemise rõõm. Sain aru, et bodydele trükitakse valged pildid.

 

 

 

Alustan vaikselt ka kaupluse inventari müügiga:D Esiteks puidust riidepuud (kliki pildile, et riidepuid e-poes näha).

 

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com