Pole juba väga-väga pikka aega midagi siia kirjutanud:) Teen ikka usinalt õmblustööd. Päeval õmblusmasina taga istudes mõtlen tihti sellest mida blogis oma tegemistest kirjutada, aga õhtud veerevad lõpuks nii kiirelt öösse, et blogipostitused sellesse aega ei mahugi. Kuigi päeval tekib hullult palju häid mõtteid on need õhtuks justkui peoga pühitud....

Jõudsin täna ühe varasema blogipostituse peale tänu toredale päringule fliiskombe kohta. Viimane postitus on pea aastatagune ;)

Olen väga tänulik, et sellise pika vahe peale on Sassu e-poele armsaid tellijaid jagunud. Suured tänud kõigile! Valmistan endiselt suure osa ajast nimedega bodysid ja pluuse. Hiljuti juhtus tavapäraste tellimuste vahele ka nimega dressipluusi tellimus.

Suurem aur läheb hetkel küll Dadamora toodete valmistamisele. Siin siis väike meenutus viimati valminud pusadest. Hästi äge "kuldne" toon on. Vähemasti minu silmale tundub see kuldne. Dada stuudios saate muidugi ise värvi üle vaadata ;)

dada pusad töös

Loodetavasi suudan ma ennast ikka nii palju kokku võtta, et panen oma töiseid mõtted siin vähe tihedamini kirja, aga igaks juhuks soovin kõigile juba rahulikku ja rõõmsat aasta lõppu:)

 

Logi sisse mõne järgmise IDga:


Sinu API ühendus seade ei tööta. proovige muuta seadet moodul võimalus või kontrollida oma php.ini seaded(cURL support = enabled OR allow_url_fopen = On)

Joomla Templates - by Joomlage.com